Hakkımızda

On yılı aşkın süredir endüstri ve Ağır sanayi sektörüne yapmış olduğumus çalışmalardan aldığıMmız bilgi birikimlerini ticari hayatta sürdürmek için 2013 yılı itibariyle D-pa  Boya Makinaları şahıs firması olarak faaliyete başladıktan sonra, iş hacminin artması, sektördeki firmaların çeşitliliği ve iş guruplarının artması nedeniyle D-PA Boya Makine Kimya altında Ankara’nın sanayi kalbi olan Ostim bölgesinde faal hale gelip sürekli büyüyen bir kapasite ile iş hayatına devam etmekteyiz.
Ana faaliyet konusu Boya Püskürtme makineleri ve yedek parçaları satış firmamız ,Teknik servis Hizmet i ile beraber bu faaliyetle bağlantılı olan Sanayi Gurubu Boyalar, Boya Yardımcı Malzemeler, Yangın Boyaları ve Araçüstü ekipmanı gibi Nitelikli Boya Ugulamalarında da profesyonel ekipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Sürekli gelişen teknolojiyi yakın takip etmek amacıyla yurt dışından bilgi transferleri ve eğitimler ile son kullanıcı olan müşterilerimize sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kolaylık ve yenilikler sağlamayı misyonumuz olarak görev edinmiş bulunmaktayız

Boya makinaları nın kullanmanın faydaları, düzenli ve standart bir boya kullanımı sayesinde zemin üzerinde aynı kalitede rengin her yerde olmasını sağlar. Spey ve püskürtme olanakları kullanıldığından dalgalanma ve zemindeki boya yoğunluğunun aynı olmasını sağlanmaktadır. Kullanılan zeminin büyüklüğü maliyetleri azalttığı gibi iş gücü açısından da kişilerin/kurumların birim başına çıkan maliyetlerini en düşük seviyede tutulması sağlanacaktır. Profesyonel çalışmalar artık kalite ve standardizasyon gerektirdiğinden boya makinaları bu kalite ve standardı yakalamıza yardımcı olacaktır. Ülkemizde ve dünyada kentsel projeler yüksek katlı binalar üzerine kurulmaktadır. Bu binalar alandan kazanç sağlarken yüksek katlar insanların yaşam standartlarını daha da artırmaktadır. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak projeler çok daha kısa zamanlarda bitirilebilmektedir. Bu denli zamana karşı yapılan bir yarışta boya makinalarının kullanımının artmaması düşünülemez. Örnek vermek gerekirse, iki katlı bir evinizin fırça ile boyanma süresi ve fırçanın duvara her darbesinin eşit oranda olmadığı düşünüldüğünde duvarda meydana gelecek dalgalar sizi mutsuz edebilir. Zira fırça rulo halinde yuvarlak bir hareket yapması nedeniyle üzerinde kullanılan malzemenin her dönüşte yıpranma payı aynı olmayabilir. Ayrıca elimizle yapmış olduğumuz bileşik hareket sebebiyle duvarın tamamında istenilen boya kalitesini alamayız. Ancak boya makinası ile yapılan bir çalışmada duvarın her yerinde yanı boya kalitesi ve aynı boya yoğunluğunu makinenin ayarlamış olduğu akış hızı ile sağlayabilir. Bu bize hem zaman hem de boya sarfiyatının önüne geçmiş olacaktır. İşin diğer bir yönü de temizlik kısmı. Rulo fırça veya diğer klasik tekniklerle evinizin boyanmasını istemediğiniz bölümlerinde boya olduğu görülecektir. Çünkü hem ruloyu hem de kendimizi bu konuda dikkatli olmaya yönlendirmemiz biraz zor olacaktır. Boya makinaları ile ise yalnızca boyanmak istenen zemine yapılacak uygulama ile etrafa boya ve bu gibi kalıntıların sıçramasını engelleyecektir.

Call Now Button
Marka: